Reklam
DOLAR: 32.9 TL
EURO: 35.6 TL

Otopark Havalandırma

4 yıl önce
646 kez görüntülendi

Otopark Havalandırma
Reklam

Garaj havalandırma sistemleri , Otopark havalandırma sistemleri , Sığınak havalandırma sistemleri göründüğü kadar basit ve önemsiz değildir. Kayalar Havalandırma ekibi olarak insan sağlığı ve güvenliği açısından önemli olan garaj, otopark ve sığınak havalandırma sistemlerinde proje kurallarına harfiyen uyar. Ucuz malzeme ve işçilikle yapılan havalandırma sistemlerinin yıllarca ne tür sorunlara yol açtığını gözlemledik.

Bu sebepten dolayı her zaman temiz işçilik, kaliteli malzeme ile yaptığımız işlerle kendini ön plan da tutmuştur referanslarımız da görüldüğü gibi bir çok üst düzeydeki şirket ve kuruluşlar bizleri tercih etti şimdi sizlere Garaj havalandırma sistemlerinden bahsetmek isterim;

Kapalı Otopark/Garaj Havalandırma İhtiyacı

Yanmalı motorların atık gazlarında bulunan zehirli; hidrokarbonlar, kükürt ve kurşun bileşimleri, is,yağ buharı, özellikle karbonmonoksit (CO) gazının garaj içinden kabul edilebilir sınırlar içinde kalması koşuluyla bu gazların en hızlı bir şekilde dışarı atılması veya ortam havasındaki oranlarının seyreltilmesidir.
Özellikle CO gazı düşük konsantrasyonda bile etki ettiği süreye bağlı olarak öldürücü olabilir.

Kaliteli işçilik, minimum sürede teslim, yuksek teknoloji, geniş ekip ve ekipman olanağıyla siz değerli müşterilerimizle birlikte ilerleyeceğimizi umarız.

Birlikte Çalışabilmek Temennisiyle.

#otoparkhavalandırma #garajhavalandırma #sığınakhavalandırma #kocaelihavalandırma #istanbulhavalandırma #gebzehavalandırma

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık