Reklam
DOLAR: 32.9 TL
EURO: 35.6 TL

İstanbul Baca

4 yıl önce
642 kez görüntülendi

İstanbul Baca
Reklam

Baca denilince akla evlerimizde kullanılan bacalar gelir. Sadece baca diyip geçmeyelim çeşitleri vardır Kayalar Havalandırma sizler için yapabileceğimiz baca sistemlerini açıklayacağız.  Sizler de İstanbul Baca Sistemleri işleriniz için havalandırma firması arıyorsanız açıklamamızı okuduktan sonra bizlere iletişim bölümünden ulaşa bilirsiniz.

İstanbul Baca Sistemleri :

  1. TEK CİDARLI BACA SİSTEMLERİ
  2. ÇİFT CİDARLI BACA SİSTEMİ
  3. KASKAD BACA SİSTEMLERİ
  4. ENDÜSTRİYEL BACA SİSTEMLERİ

TEK CİDARLI BACA SİSTEMLERİ

Kayalar Havalandırma Single tek cidarlı baca sistemleri gaz ve sıvı yakıt türleri ile çalışan ısıtma ünitelerinin atıkgazlarını atmosfere iletme sistemidir.Isıtma ünitelerin spesifik bilgilerine göre Kayalar Havalandırma  Sistemleri et kalınlığı artırılarak ve malzeme türü değiştirilerek katı yakıt türlerinde de kullanılmaktadır.Baca sistemi genel olarak düz modül, Te modül Temizleme kapağı, redüksiyon ve şapka elemanlarından oluşmaktadır.Tek cidarlı baca sistemi  Ø 100 çapından Ø 1000 çapa kadar 0,5 mm,0,6 mm,0,8 mm, 1,0 mm ,1,2 mm, 1,5 mm, 2 mm et kalınlığında asitlere mukavemetli AISI 316L(DIN 1.4404) kalitesindeki paslanmaz çelikten üretilmektedir.Standart üretimler 400 °C ‘ ye (sıcaklığa mukavim üretimler 600 °C ‘ye) kadar sorunsuz dayanabilme özelliğine sahiptir. Yüksek hassasiyette üretilen baca modülleri robot-plazma kaynak tekniğiyle kaynatılmaktadır. İstanbul Baca Sistemleri Modüller 50 mm muf geçmeyle çok iyi sızdırmazlık ve stabilite sağladığı gibi montajı da kolay yapılmaktadır.


ÇİFT CİDARLI BACA SİSTEMİ

Kayalar Havalandırma çift cidarlı baca sistemleri gaz,sıvı ve çevreyi kirletmeyen katı yakıtla çalışan ısıtma sistemidir. Çift cidarlı bacalar bağlantı kelepçesiyle birbirine bağlandığı gibi duvar kelepçesiyle tesisat şaftına,bina cephesine ve taşıyıcı konstrüksiyona sabitlenmektedir. Endüstriyel uygulamalarda ve postmodern mimari cephelerin tasarlanmasında taşıyıcı konstrüksiyon veya taşıyıcı profile bir,iki, üç veya dört baca sistemi serbest duracak baca sistemi şekilde tasarımları yapılmaktadır. Uygulama alanları; bina dışı, şaft içi ve açıkta kalan kısımlar olabilir. İstanbul Baca Sistemleri Atılan gazın soğumaması ve yoğuşmamasını sağlar.


KASKAD BACA SİSTEMLERİ

Kayalar Havalandırma Kaskat Baca Sistemleri, yan yana veya üst üste (her kat için ayrı) düzenlenmiş duvar tipi yoğuşmalı ısıtma cihazlarının atık gazlarını verimli bir şekilde ve güvenle atmosfere iletilmesini sağlar.Yatay bacalar 30 eğimli yapılarak kondensin istenilen hızda cihazın içine akması sağlandığı gibi, bir kısım kondensin drenaj ve kondens toplayıcı modül sayesinde şebeke atık su giderine iletilmesini sağlar.


ENDÜSTRİYEL BACA SİSTEMLERİ

Kayalar Havalandırma Mekanik direnç ve Karalılığı ; Sistemin kendisine taşıtılan, bir başka yapıya taşıtılan veya çelik halatlarla sağlanan bacalar, serbest duran-endüstriyel bacalar olarak kabul edilmektedir.

#istanbulbaca #istanbulbacasistemleri #istanbuldabacafirması #bacasistemleri

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık